Будівництво каркасних будинків

Гарантії співпраці з нами
 • Будівництво каркасних будинків
  Висока якість

  Види контролю, що здійснюються компанією, відповідають усім нормам та правилам України. Усі види контролю здійснюються не тільки виконробами, а також інженерами виробничо-технічного відділу, інженерами технічного нагляду, авторами проекту та безпосередньо керівництвом компанії.

  Розгорнути
 • Будівництво каркасних будинків
  Терміни будівництва

  Фахівці компанії мають великий досвід у плануванні об’єктів різної категорії складності, а також аналіз та усунення форсмажорних обставин при дотриманні всіх термінів будівництва об’єкта.

  Розгорнути
 • Будівництво каркасних будинків
  Фіксована вартість

  Вартість будівництва залежить від багатьох факторів. Компанія гарантує, що будівельно-монтажні роботи будуть зафіксовані і незмінні на весь термін реалізації проекту.

  Розгорнути
 • Будівництво каркасних будинків
  Індивідуальний підхід

  Кожен проект є індивідуальним. Це залежить від проектно-вишукувальних, інжерно-технічних, сезонно-часових та багатьох інших умов будівництва з урахуванням усіх побажань замовника.

  Розгорнути

Будівельна компанія Arch-stroy пропонує свої послуги та вигідні умови для будівництва приватного каркасного будинку чи котеджу під ключ у місті Одеса. Вибір каркасного будинку буде доречний як для будівництва дачного будиночка, так і для постійного проживання. Варто відзначити, що висока екологічність та швидкість будівництва досі роблять каркасні панельні будинки одними з найпопулярніших споруд. При цьому, якщо дотримуватися правильності технології будівництва, можна досягти хорошого показника ціна-якість. Якщо вам необхідне житло з високими показниками звуко- і теплоізоляції, і вигідною вартістю — вибирайте каркасний панельний будинок, що швидко зводиться. Також зверніть увагу, що подібну будівлю можливо монтувати в будь-який час року, тому ваш затишний дерев’яний будинок не так далеко від реалізації, як може здатися.

Наша будівельна компанія готова запропонувати вам послуги з індивідуального проектування та будівництва, а також надати готові проекти приватних каркасних панельних будинків. Перевага роботи з нами — це стислі терміни будівництва, індивідуальний підхід до кожного клієнта, фіксована вартість та висока якість роботи та будівельних матеріалів, що використовуються. Замовлення на будівництво каркасного будинку під ключ недорого в Одесі можна зробити на нашому сайті або за номерами телефонів, вказаних в контактах.

Бизнес-идея по строительству каркасных домов в 2021- RealyBiz.ru

 

Чому каркасний будинок настільки популярний?

Популярність та актуальність приватних каркасних будинків зумовлена їх значними перевагами, основними з яких є швидкозведення, порівняно низька собівартість, практична технологія та відмінні експлуатаційні характеристики. Інші не менш значущі плюси вибору каркасного панельного будинку або котеджу, що швидко зводиться — це:

Екологічність

Під час виконання будівельних робіт та інших характерних процесів не використовуються токсичні та шкідливі для здоров’я людини будівельні матеріали. Все екологічно та гранично безпечно для здоров’я ваших близьких.

Швидкість будівництва

Будівництво приватного будинку з будь-якого іншого матеріалу займе довгі місяці, а може навіть роки, тоді як терміни монтажу каркасного приватного будинку займуть від 1 до 2 місяців, залежно від того, наскільки складним буде ваш проект.

Високий показник енергоефективності

У каркасних будинках буде тепло взимку та комфортно влітку, завдяки правильному використанню енергоресурсів. До того ж, якщо врахувати показники термоізоляції перекриттів, стін, даху, і з розумом підійти до утеплення, можна навіть заощадити на опаленні.

Довговічність панельного будинку

Незважаючи на те, що структурно матеріал каркасного будинку відрізняється від інших, він дозволяє створювати будинки, які будуть служити не менше 80 років, навіть за стабільних поганих погодних умов. Каркасні приватні панельні будинки не менш функціональні, надійні та безпечні, ніж будь-які інші.

Доступна ціна

Завдяки тому, що для реалізації процесу будівництва не залучається важка спецтехніка, і не використовуються наддорогі будівельні матеріали, каркасний дерев’яний будинок, що швидко зводиться, обійдеться вам порівняно недорого. Замовити будівництво під ключ вигідніше можна в Arch-stroy.

Як формується ціна каркасного будинку

Кожна людина, ставлячи за мету купити проект та побудувати дерев’яний панельний будинок, що швидко зводиться, або котедж під ключ, в першу чергу замислюється про ціну питання. Вартість каркасного будинку формується виходячи з обліку безлічі важливих факторів, а саме:

 • створення проекту та його складність;
 • розміри будівлі;
 • складність планування;
 • кількість вікон та дверей;
 • вибрані матеріали;
 • комплектація;
 • оздоблення;
 • етапи майбутніх робіт;
 • поверховість і т.д.

Будинок — швидкозводимий, матеріал — дерево. Очевидно, що це не економ варіант, однак, домогтися прийнятної вартості в залежності від проекту, який ви оберете, можна. Зверніться до нашої компанії, щоб фахівці провели для вас точний розрахунок та зафіксували вартість, до якої входитимуть:

 • підготовчі роботи;
 • закладання необхідного фундаменту;
 • зведення стін;
 • проведення та підключення мереж;
 • фасадні та внутрішні оздоблення;
 • покрівельні роботи;
 • будівельні матеріали;
 • додаткові запити та послуги.

Замовлення приватного каркасного дерев’яного будинку, що швидко зводиться або котеджу під ключ в Arch-stroy передбачає, що:

 • наша команда отримає всю дозвільну документацію, і почне проектування вашого майбутнього дерев’яного будинку. Тут будуть враховуватися всі необхідні параметри та побажання замовника щодо об’єкта;
 • буде підписано договір на основі затвердженого проекту та розрахованого кошторису щодо будівництва каркасного будинку під ключ;
 • наші фахівці розпочнуть роботу, починаючи зі спорудження якісних металевих конструкцій;
 • буде проведено складання та монтаж;
 • після завершення робіт, будинок буде зданий в експлуатацію, і ключі надаються господарю.

Прочитайте: Как самому построить каркасный дом — советы в Журнале Маркета

 

Особливості будівництва каркасного будинку

Будувати будь-яку будівлю необхідно, дотримуючись певної технології. Так і каркасні швидкозводимі будинки мають свої особливості зведення. Але навіть із інструкцією з будівництва дуже складно досягти мети, якщо роботу виконують непрофесіонали. Тому довірте будівництво свого майбутнього житла спеціалістам будівельної компанії Arch-stroy, та замовте каркасний приватний будинок під ключ. Тільки у разі повного контролю та правильного виконання всіх процесів ви отримаєте очікуваний результат.

На етапі розробки чи вибору проекту варто сконцентруватись. Для довгострокового проживання радимо вибирати більш масштабні проекти. В даному випадку можна вибрати як габаритний дерев’яний одноповерховий будинок, так і двоповерховий котедж, наприклад. До того ж, у проекті можна врахувати наявність тераси, лоджії, гаража, басейну тощо, якщо ви будете до цього розташовані.

Що не рекомендуємо робити на етапі проектування, то це вибирати готові проекти в інтернеті, і планувати будівництво по них. Тут можуть негативно позначитися два фактори:

 • у вибраних вами проектах зовні можуть бути наведені не точні розрахунки, що спричинить проблеми та збитки;
 • навіть найточніший проект може вимагати адаптації, і не завжди може бути адаптований з багатьох причин, що також спричинить труднощі у будівництві.

Виходячи з цього, рекомендуємо замовляти будівництво та проектування недорого в Arch-stroy і ми надамо всі необхідні послуги під ключ.

Отже, особливості будівництва каркасного дерев’яного будинку під ключ:

 1. Після затвердження проекту та узгодження всіх тонкощів можна розпочинати процес безпосередньо зведення будинку.
 2. Встановлюється фундамент, причому, завдяки тому, що вага конструкції невелика, і тому навантаження теж, то потреби в стрічковому фундаменті немає, і використовують пальовий варіант. Від того, якого виду буде фундамент вашого будинку, залежить вартість всієї споруди.
 3. Проводиться монтаж каркасу на дерев’яних брусах, оброблених спеціальним розчином. Цей розчин необхідний для того, щоб забезпечити стійкість та безпеку деревини при впливі вогню, вологи, грибка, плісняви та комах.
 4. Встановлюється дах. Тут уже все залежить від побажань замовника та загального стилю будови, залежно від цього і обирається матеріал покриття.
 5. Для утеплення стін каркасного панельного приватного будинку прийнято використовувати мінеральну вату. Такий матеріал буде гарний не тільки для збереження тепла, але і покращить показник звукоізоляції.
 6. Внутрішнє оздоблення стін проводиться на одному етапі із підключенням комунікацій.
 7. Фасадні роботи повинні проходити з особливою увагою, оскільки вам, як замовнику, звичайно, дуже важливо, щоб дерев’яний будинок виглядав красиво та привабливо. Для обробки наші фахівці запропонують вам використовувати дерев’яну вагонку, камінь, плитку, дизайнерську штукатурку або комбінацію з варіантів, що сподобалися. Після узгодження матеріалу, зовнішнє оздоблення буде виконано у кращому вигляді, і будинок буде готовий до здачі.

Ви можете без жодних сумнівів довіряти будівництво приватного каркасного дерев’яного будинку під ключ будівельної компанії Arch-stroy. Переваги роботи з нами — це:

 • кваліфікована індивідуальна консультація;
 • індивідуальна та точна розробка проекту за умовами та вимогами клієнта;
 • велика база готових проектів будинків;
 • цікаві архітектурні рішення;
 • гарантія якості матеріалів та роботи спеціалістів;
 • гарантія на експлуатацію житла;
 • стислий термін будівництва;
 • фіксована вартість;
 • професійний сервіс.

Обирайте найкращі будинки та котеджі України — обирайте Arch-stroy!

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності

  Категорії послуг

  Партнери
  • Будівництво каркасних будинків
  • Будівництво каркасних будинків
  • Будівництво каркасних будинків
  • Будівництво каркасних будинків
  • Будівництво каркасних будинків
  • Будівництво каркасних будинків
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку