Питання та відповіді

Питання та відповіді

З яких матеріалів краще зводити будинок?

На сьогоднішній день найширше застосування в будівництві будинків знайшов газобетон, оскільки він має доступну вартість, має високу енергоефективність, а також має великий розмір та малу вагу, що позитивно позначається на швидкості та термінах будівництва будинку.

Також наша компанія може запропонувати будівництво з керамоблоку, піноблоку, брусу та цегли. Який матеріал для майбутнього будинку вибрати — вирішує майбутній власник, з нашого боку надається індивідуальна кваліфікована консультація, на основі чого і виводитиметься остаточне рішення, з урахуванням особливостей ґрунту та технологій будівництва.


За який термін можна звести будинок?

Терміни будівництва приватного будинку або котеджу можуть залежати від багатьох факторів: погодні умови, складність проекту, нестандартність рельєфу на ділянці, особливості ґрунту, а також вибір матеріалу. Спираючись як мінімум на останній аспект, можна сказати, що в середньому:

 • будинок з піноблоків можна звести за період від 1-го до 3-х місяців;
 • будинок з газобетону — від 4-х до 6-ти місяців;
 • будинок з керамоблоку — аналогічно, 4-6 місяців;
 • будинок з бруса — від 5-ти до 10-ти місяців;
 • будинок з цегли — від 6-ти до 8-ми місяців.

Що потрібно для запуску процесу будівництва?

Щоб почати будувати будинок, слідуйте такому плану:

 1. Зверніться до будівельної компанії Arch-stroy за номером +38 (097) 235–24–20/+38 (063) 187–11–70 або залиште заявку на сайті.
 2. Виберіть проект майбутнього будинку (створюємо індивідуальний чи підбираємо готовий).
 3. Визначтеся з вибором матеріалу та технологією будівництва (після детального розбору разом із фахівцями компанії).
 4. Отримайте від нашої команди попередній розрахунок кількості матеріалів, витрат на будівництво та підсумкової вартості об’єкта.
 5. Зафіксуйте вигідну ціну, підписавши договір із компанією.
 6. Процес запущено, фахівці приступають до роботи.

Як можна оплачувати будівництво будинку?

Як передбачено договором, ціна фіксується та розбивається на окремі виплати. Планомірно та поетапно після підписання договору з компанією ви оплачуєте:

 • передоплату у розмірі 45% на роботи із встановлення фундаменту, заготівлю та постановку домокомплекту;
 • другий внесок, що становить 25% на зведення стін та монтаж перекриттів;
 • третину в ідентичному розмірі на монтаж покрівлі, підключення мереж та оздоблення;
 • оплату в 5% по залишку суми при прийомі об’єкта.

Як вибирається проект майбутнього житла?

Ми пропонуємо своїм клієнтам два варіанти: створення власного проекту або вибір готового проекту будинку або котеджу. У нашому каталозі представлений широкий вибір сучасних об’єктів із унікальними архітектурними рішеннями. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що при будь-якому виборі проектування, ви отримаєте надійне, довговічне та вельми привабливе житло.


Чи прийнятне будівництво взимку?

Будівництво в холодну пору року не просто допустиме, але й дуже вигідне, оскільки взимку ціни на матеріали та послуги значно нижчі. Деякі обмеження на будівництво характерні для будинків із цегли, проте, використовуючи інші матеріали, виконувати процес будівництва будинку можна практично безперервно. Достатньо подбати про дотримання правил обраної техніки будівництва.


 

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку