Будівництво монолітних будинків

Гарантії роботи з нами
 • Будівництво монолітних будинків
  Висока якість

  Види контролю, що здійснюються компанією, відповідають усім нормам та правилам України. Усі види контролю здійснюються не тільки виконробами, а також інженерами виробничо-технічного відділу, інженерами технічного нагляду, авторами проекту та безпосередньо керівництвом компанії.

  Розгорнути
 • Будівництво монолітних будинків
  Терміни будівництва

  Фахівці компанії мають великий досвід у плануванні об’єктів різної категорії складності, а також аналіз та усунення форсмажорних обставин при дотриманні всіх термінів будівництва об’єкта.

  Розгорнути
 • Будівництво монолітних будинків
  Фіксована вартість

  Вартість будівництва залежить від багатьох факторів. Компанія гарантує, що будівельно-монтажні роботи будуть зафіксовані і незмінні на весь термін реалізації проекту.

  Розгорнути
 • Будівництво монолітних будинків
  Індивідуальний підхід

  Кожен проект є індивідуальним. Це залежить від проектно-вишукувальних, інжерно-технічних, сезонно-часових та багатьох інших умов будівництва з урахуванням усіх побажань замовника.

  Розгорнути

Будівництво монолітних приватних будинків під ключ у місті Одеса якісно та професійно здійснює будівельна компанія Arch-stroy. Якщо у вас виникла потреба в такому будинку, то рекомендуємо без роздумів звертатися до наших фахівців. Ми готові надати вам вигідні умови, індивідуальний підхід, запропонувати стислі терміни будівництва будинку та фіксовані ціни, спорудження найнестандартніших конструкцій на ваш запит, а головне — бажаний результат. Дуже важливо при реалізації такого задуму, як будівництво власного будинку для подальшого життя, довірити цей процес професіоналам із значним досвідом та великою матеріально-технічною базою.

Зведення монолітного будинку під ключ — це швидка або надшвидкісна техніка будівництва будівель різного зовнішнього вигляду та призначення. Основний будматеріал, який використовується в процесі будівництва — це бетон. Заливають його у спеціально підготовлені опалубки, і надалі виконується армування. Технологія будівництва приватного будинку передбачає відтворення всіх частин будівлі безпосередньо на будівельному майданчику, на відміну, наприклад, від використання бетонних плит або інших матеріалів. Саме тому немає необхідності використання спецтехніки, завдяки чому значно прискорюється та спрощується процес зведення. Завдяки своїм перевагам монолітні приватні будинки і набули такого широкого поширення. Замовити будівництво монолітного будинку або котеджу можна в Arch-stroy.

Монолитные дома - Фото №1

Монолітне будівництво — особливості та технологія

Монолітна технологія дозволяє швидко та зручно зводити не лише багатоповерхові будинки, а й малоповерхові окремі варіанти будівель під ключ. Будівельна компанія Arch-stroy в Одесі займається будівництвом приватних монолітних будинків та котеджів. Незважаючи на те, що монолітна технологія вважається найбільш швидкісною, вона передбачає виконання багатьох складних та тонких процесів, і дозволяє будувати будинки від найпростіших до найскладніших архітектурних рішень. Технологія монолітного будівництва приватних будинків під ключ враховує таке:

 • етап встановлення фундаменту відповідного виду;
 • монтаж фундаментного майданчика із бетону;
 • монтаж опалубки;
 • етап спорудження монолітних конструкцій із необхідних матеріалів (стіна, перегородка тощо);
 • етап заливання підлог та перекриттів;
 • етап встановлення армованих конструкцій для кожного окремого елемента будинку;
 • демонтаж опалубки;
 • етап зведення несучих колон та каркасу.

Спорудження за цією технологією конкретних залізобетонних конструкцій, які надалі використовуватимуться для будівництва приватного будинку під ключ, виконується виключно після виконання проектних розрахунків та затвердження креслень. Усі необхідні документи та плани будуть також підготовлені до початку робіт із бетоном.

Процес будівництва монолітного будинку або котеджу починає безпосередньо етап монтажу опалубки. До встановлення фундаменту можуть проводитися земляні роботи та обробка ґрунту для подальшої зручності та правильності встановлення основи. Опалубка може бути незнімна, якщо такий варіант відповідає проекту будівлі.

При етапі бетонних робіт обов’язково необхідно виконувати армування. Для цього використовують арматуру, щоб досягти бажаної міцності та надійності будь-якої конструкції. Тип арматури визначається залежно від узгоджених з клієнтів проектних рішень. Важливо попередньо перевірити якість складання арматурної основи та опалубки, їхню відповідність проекту. Ця перевірка має бути задокументована. Вартість будівництва монолітного будинку під ключ щодо варіантів, де використовується інший матеріал, досить доступна. Це свого роду економ-варіант, де представлена і низька ціна, і стислий термін зведення. Собівартість будівельних матеріалів, що використовуються при монолітній технології, провокує підтримку рівня вартості, тому будівництво обійдеться вам недорого.

Монолитные дома - Фото №2

Переваги та недоліки моноліту

Монолітний приватний будинок або котедж, як решта і будівель, споруджених за будь-якою іншою технологією, має свої переваги та недоліки. Однак, плюси даної технології будівництва дають явну перевагу:

 • будівництво будь-якої складності та конфігурації, забезпечення найрізноманітніших архітектурних рішень;
 • етап будівництва, чи то багатоповерховий або малоповерховий будинок, виконується в рази швидше та легше, завдяки непотрібності спецтехніки на об’єкті;
 • залізобетонна конструкція, завдяки меншій вазі порівняно з кам’яною та цегляною кладкою, забезпечує набагато менше навантаження на фундамент будинку;
 • будівля матиме максимальні показники теплоізоляції та звукоізоляції, тому що практично не має швів;
 • будинок буде не схильний до вібрацій, тиску та механічних впливів, оскільки завдяки поєднанню бетону та металу забезпечується висока міцність;
 • споруда не матиме слабких місць та малоймовірно утворення тріщин, оскільки навантаження буде рівномірно розподілено;
 • будівельні роботи можна проводити за будь-яких погодних умов.

До недоліків можна віднести те, що етап будівництва потребує граничного та постійного контролю. Для будівництва монолітного будинку під ключ необхідно вибирати професіоналів своєї справи, оскільки будівля зводитися безпосередньо на місці. Саме через це і потрібно стежити за правильністю дотримання технології, встановлення опалубки та армованих конструкцій, щоб якість будинку відповідала очікуванням, адже будівельники не збирають будинок із вже готових матеріалів, вони створюють його в реальному часі.

Монолітний будинок “під ключ”

Нині монолітний будинок, як одне з найпрогресивніших рішень у будівництві, набув широкої популярності та позитивної оцінки багатьох людей. Вартість реалізації запиту на будівництво монолітного будинку залежатиме від:

 • відповідності земельної ділянки;
 • складності проекту;
 • габаритності будівлі та багатьох інших факторів.

Собівартість монолітного будинку або котеджу набагато нижча, ніж з інших матеріалів, представлених у сфері будівництва на сьогоднішній день. До того ж терміни зведення будівлі вважаються найбільш швидкісними, що вочевидь зіграє на руку при виборі варіанта будівництва. Однак, вибір проекту, техніки та матеріалів для будівництва майбутнього будинку залишається за замовником, ми можемо лише надати всю необхідну інформацію та проконсультувати у певних питаннях. Твердження робіт, як і прийнято, здебільшого залежить від думки майбутнього власника.

Монолітний будинок — це відображення правильного виконання монолітної технології з використанням бетону та арматури. Використання такої методики дає в результаті міцні та надійні конструкції без швів та тріщин для створення вашого приватного будинку з найрізноманітнішими архітектурними рішеннями. Монолітна технологія – це можливість не обмежувати себе та не залежати від заводських виробів та будівельних матеріалів.

Якщо ви хочете швидко звести власний будинок під ключ в Одесі за монолітною технологією, то довірте цю справу будівельної компанії Arch-stroy. Індивідуальні консультації, проектування та точний розрахунок всього необхідного, швидкість будівництва та висока якість — те, що ми можемо і готові вам запропонувати. Замовлення можна оформити на сайті компанії, або за номерами телефонів, вказаними у розділі “Контакти”.

Будуйте вигідно з нами — живіть у найкомфортніших будинках України.

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності

  Категорії послуг

  Партнери
  • Будівництво монолітних будинків
  • Будівництво монолітних будинків
  • Будівництво монолітних будинків
  • Будівництво монолітних будинків
  • Будівництво монолітних будинків
  • Будівництво монолітних будинків
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку