Готові проекти приватних будинків до 100 м²

Фільтр проектів
Площа будинку
від
м²
до
м²
Кількість поверхів
Підвал
Тип даху
Гараж
Кількість кімнат
Мінімальні розміри
ширина
м
довжина
м

Показано один результат

Сортування:

За бажання побудувати приватний до 100 м² або будинок від 100 до 150 м², необхідно брати до уваги особливості земельної ділянки, якою ви володієте. Щоб підібрати оптимальний проект майбутнього будинку, слід заручитися підтримкою професійних будівельників і архітекторів, які зможуть втілити ваш запит навіть на найменшій ділянці. Особливо важливе втручання фахівців, коли йдеться про конструктивні побажання клієнта (мансарда, гараж, тераса тощо) та реальні можливості розташування будинку на вашій території.

Спеціалісти будівельної компанії Arch-stroy в Україні готові зробити все необхідне, щоб забезпечити вас компактним, комфортним та функціональним житлом в Одесі.

Чим відрізняється проект 100-метрового будинку

На відміну від будинку 150-200 м² та будинку більше 200 м², будівництво невеликого житла є складнішим завданням. Через меншу площу розмістити всі необхідні для життя приміщення, що потрібні замовникам, буде набагато складніше, і буде потрібний детальний проект. Проте, для команди Arch-stroy таке завдання — одне з пересічних, тому ми зможемо врахувати всі нюанси, зокрема:

 • поверховість та планування (додатковий повноцінний поверх або мансарда може не тільки зменшити пляму забудови, але й дати можливість на сегментацію приміщень гостьового та приватного характеру; з гідним плануванням спальні та інші житлові приміщення гармонійно комбінуватимуться з терасою, гаражем тощо);
 • підключення комунікацій (попри складність інженерного проектування, фахівці раціонально використовують кожен метр площі);
 • будівельні матеріали (команда підбирає будматеріали для будівництва та оздоблення не лише з урахуванням навантаження на основу, а й з урахуванням архітектурного стилю).

Arch-stroy пропонує багато цікавих готових проектів будинків під ваші потреби. При необхідності, вибраний проект можна адаптувати під можливості вашої ділянки.

Дизайн та будівельні матеріали

Затишний і комфортний будинок невеликого розміру з зручними рішеннями з планування можна звести з будь-якого доступного на ринку будівельного матеріалу. Найпопулярніші на сьогоднішній день це:

 • будинки з газобетону;
 • цегляні будинки;
 • будинки з пінобетону;
 • каркасні будинки;
 • монолітні будинки;
 • будинки з керамоблоку;
 • будинки з бруса.

Обмеження на вибір у цьому випадку можуть бути продиктовані лише фінансовою підготовленістю замовника та адаптивністю технології будівництва під обраний проект. В асортименті готових проектів будівельної компанії Arch-stroy є різні варіанти, і один з них надалі стане оптимальним для вас.

Щодо вибору архітектурного стилю, то тут наші фахівці також можуть порадити актуальні варіанти. Нині часто вибирають:

 • класику;
 • будинки в стилі хайтек;
 • модульні будинки;
 • сучасний мінімалізм тощо.

Завдяки фільтрам та функціоналу сайту, ви можете легко вибрати необхідний проект.

Компактний периметр — це скорочення витрат

Вибираючи приватний будинок площею до 100 м² з каталогу готових проектів Arch-stroy, ви, як потенційний майбутній замовник, можете отримати:

 • значну економію та скорочення витрат на будівельні матеріали та оздоблення;
 • додатковий простір вільної землі на ділянці за рахунок розміщення невеликої будівлі;
 • зменшення видатків на комунальні послуги.

Проект будинку до 100 м квадратних — планування під ключ з поділом на зони

Варто відзначити, що невеликі приватні будинки навіть з найвигадливішим стилем здебільшого не вимагають використання будівельних матеріалів високої вартості. Для основної будівлі як матеріал для зведення несучих стін можна використовувати газобетон, яких славиться своїми цінними для будівництва якостями та доступною ціною. Фундамент необхідно споруджувати з міцних та надійних матеріалів, і у випадку з певною технологією будівництва він може бути зовсім різним (краще проконсультуватися з фахівцями).

У проекті майбутнього одноповерхового або двоповерхового будинку на 100 м² будуть описані всі деталі та види робіт, які потрібно виконати. Не омине уваги і розділ з будматеріалами. Співвідношення доступної ціни, значення корисної площі та простоти реалізації проекту для кожного випадку буде індивідуальним. Однак, довіряючи процес будівельної компанії в Одесі, ви зможете отримати максимально потрібний для вас варіант.

Готові проекти приватних будинків до 100 м²
Напишіть нам
Закрити вікно

  Форма зворотного зв'язку