Доповнення до проекту

Доповнення до проекту

Будівельна компанія Arch-stroy в Одесі займається індивідуальним проектуванням та будівництвом приватних будинків та котеджів. Однак, у нас ви можете замовити безліч додаткових послуг для повної реалізації будинку та ділянки своєї мрії. Очевидно, що окрім безпосередньо зведення будинку, вас цікавитиме облагородження території, спорудження додаткових приміщень та об’єктів для відпочинку, доповнення малими архітектурними формами тощо.

Щоб у композиції ваш будинок та прибудинкова територія виглядали гармонійно, і виглядали саме так, як ви і замислювали спочатку, замовляйте послуги в комплексі під ключ у нашій будівельній компанії. Наші фахівці виконають все якісно та гранично вигідно для вас.

Додаткові послуги від будівельної компанії Arch-stroy

Отже, наша команда може запропонувати вам такі послуги для створення повноцінного проекту вашого майбутнього будинку чи котеджу та його прилеглої території:

 • Ландшафтний дизайн

Для краси на своїй ділянці скористайтеся послугою ландшафтного дизайну. Фахівці компанії створять креативний проект, узгодять його з вами. Після затвердження ми візьмемося за благоустрій території, а саме: планування, комунікації, мощення, доріжки, водойми тощо на ваш смак. За бажанням виконаємо озеленення ділянки, прокладемо газон, встановимо клумби та альпійські гірки. При необхідності ви зможете звернутися до нас для догляду за садом.

Садовый фонтан – неотъемлемая часть ландшафтного дизайна дачного участка.

 

 • Альтернативні джерела енергопостачання

Оскільки в даний час ця тема є досить актуальною, і багато хто шукає можливості отримання альтернативного енергопостачання, ми пропонуємо своїм клієнтам послугу встановлення його джерел, таких як: сонячні колектори/батареї, вітрогенератори, сонячні електростанції, теплові насоси, LED-світильники.

Альтернативные источники энергии для дома Украина, Киев - ТМ Природная Энергия

 

 • Басейни

Одним із найбільш затребуваних об’єктів на території приватного будинку був і залишається басейн. Ви можете замовити установку басейну у будівельній компанії Arch-stroy за доступною ціною. Разом із замовником після індивідуальної консультації ми виберемо форму та матеріал для басейну, визначимо його розміри та необхідність у додатковому обладнанні, розрахуємо встановлення систем фільтрації, знезараження та прогріву.

Домът на наследството получава смело, съвременно разширение - Архитектура - 2021

 

 • Лазні та сауни

Дуже популярні серед мешканців приватних будинків та котеджів лазні та сауни. Тому в нашому арсеналі є послуга будівництва бань/саун та їх адаптації під будь-яку ділянку. При замовленні будівництва сауни або лазні під ключ, ми беремо на себе проектування об’єкта, вибір необхідних матеріалів та обладнання для приміщення, безпосередньо будівництво, оздоблення та підключення обладнання. Вам залишиться лише прийняти об’єкт.

Сауна (баня) с бассейном в подвале дома, коттеджа. Специфика строительства и эксплуатации

 

 • Споруди малої архітектурної форми

У сучасному світі жоден приватний будинок не обходиться без споруд малих архітектурних форм. Вони бувають декоративні (скульптури, вази, фонтани, квіткові модулі, альпійські гірки, декоративні водойми) та утилітарні (сходи, укоси, пандуси, квіткарні, ставки, каскади, водоспади, питні фонтани, огорожі, садові меблі тощо). Тут все залежить від бажання клієнта та попередньо розробленого ландшафтного проекту.

Фонтаны на даче своими руками (69 фото): легко и изящно - HappyModern.RU

 

Ми готові надати не тільки послуги з індивідуального будівництва, а й супроводити вас та ваш об’єкт після здачі в експлуатацію, закривши широкий спектр запитів щодо благоустрою будинку та прибудинкової території. Оформити замовлення можна на сайті та за номерами телефонів, зазначеними у розділі “Контакти”.

Працюйте з професіоналами — отримуйте якісні послуги від Arch-stroy!

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку