Будівництво будинків з керамоблока

Гарантії роботи з нами
 • Будівництво будинків з керамоблока
  Висока якість

  Види контролю, що здійснюються компанією, відповідають усім нормам та правилам України. Усі види контролю здійснюються не тільки виконробами, а також інженерами виробничо-технічного відділу, інженерами технічного нагляду, авторами проекту та безпосередньо керівництвом компанії.

  Розгорнути
 • Будівництво будинків з керамоблока
  Терміни будівництва

  Фахівці компанії мають великий досвід у плануванні об’єктів різної категорії складності, а також аналіз та усунення форсмажорних обставин при дотриманні всіх термінів будівництва об’єкта.

  Розгорнути
 • Будівництво будинків з керамоблока
  Фіксована вартість

  Вартість будівництва залежить від багатьох факторів. Компанія гарантує, що будівельно-монтажні роботи будуть зафіксовані і незмінні на весь термін реалізації проекту.

  Розгорнути
 • Будівництво будинків з керамоблока
  Індивідуальний підхід

  Кожен проект є індивідуальним. Це залежить від проектно-вишукувальних, інжерно-технічних, сезонно-часових та багатьох інших умов будівництва з урахуванням усіх побажань замовника.

  Розгорнути

Керамоблок — дуже популярний матеріал на сьогоднішній день. Завдяки своїй екологічності та високим показникам термоізоляції, керамоблок швидко привернув увагу фахівців та клієнтів, і його стали широко використовувати у будівництві будинків під ключ. Раніше в такому процесі, як будівництво будинку, частіше використовувалася керамічна цегла, яка у своїй особливості схожа за властивостями з керамоблоком.

Очевидно, що при бажанні побудувати приватний будинок для себе та своїх близьких, клієнт вибиратиме матеріали виходячи зі своїх побажань, проте рекомендуємо прислухатися до думки досвідчених експертів та розглянути доступні варіанти будівництва з керамічних блоків.

В Одесі недорого побудувати будинок або котедж з керамоблоку можна, звернувшись до будівельної компанії Arch-stroy.

Дома из керамоблока - Фото №1

Плюси будинків із керамоблоків

Будувати будинок, використовуючи керамічний блок — дуже вигідно за багатьма показниками. Основні переваги будівництва в цьому випадку — це:

Швидкість будівництва будинку

Через відносно великий розмір блоку, кладка виконується набагато швидше, а завдяки тому, що вертикальна стінка блоку містить пази, значно скорочується необхідність використання розчину кладки.

Мала вага

Стіна з керамоблоку буде важити в 2 рази менше, ніж зі стандартної цеглини, завдяки чому істотно знизиться навантаження на фундамент, і будинок служитиме вам набагато довше.

Низький рівень теплопровідності

Через пористу структуру, керамоблок має низьку теплопровідність, майже таку ж, як газобетон, і в 4 рази нижче, ніж цегла. За рахунок цього досягаються високі показники енергоефективності, що, у свою чергу, говорить про те, що влітку вам буде комфортно, і не доведеться покривати витрати на кондиціювання, а взимку вам буде тепло, і не знадобиться додаткове опалення.

Висока звукоізоляція

Для тих, хто цінує тишу та спокій — це хороша новина. Вас не турбуватимуть ні галасливі сусіди, ні авто, що проїжджають повз.

Вогнестійкість керамоблоку

За рахунок випалу блоків при температурі 1000 градусів вони можуть витримувати вплив навіть прямого вогню.

Екологічність матеріалу

Натуральність блоків не викликає сумнівів — у складі глина і тирса, чисто екологічний продукт.

Доступна ціна

Вартість керамоблоку на сьогоднішній день варіюється в одному ціновому сегменті з газоблоком, і приблизно на 20% дешевше цегли, що говорить про те, що даний матеріал — практично економ варіант.

Мінуси будинків із керамічних блоків

Такий будівельний матеріал, як керамоблок, має свої недоліки, як втім і будь-які інші будматеріали. Це:

Малоповерховість будівництва

Через свої особливості матеріал не дозволяє зводити висотні будівлі та має обмеження у будівництві.

Спеціальний розчин

Робота з керамоблоком передбачає використання спеціального теплого розчину або клею.

Крихкість матеріалу

Потрібно дуже уважно ставитись до завантаження керамоблоків, щоб не відбити кути і не порушити їхню цілісність.

Дома из керамоблока - Фото №2

Етапи будівництва будинків із керамічних блоків

Будівництво будинку, у процесі якого використовується блоковий матеріал, складається з кількох етапів:

 1. Створення фундаменту.
 2. Гідроізоляція.
 3. Зведення стін.
 4. Робота зі кроквяною системою та монтаж покрівлі.
 5. Зовнішнє оздоблення.

Для будівництва з керамоблоків можуть підійти три типи фундаменту:

 • стрічковий;
 • пальовий;
 • плити.

Стрічковий фундамент — найпоширеніший варіант, який використовують у будівництві. Його можна споруджувати на будь-якому типі ґрунту, встановлювати на різній глибині. Основною перевагою такого фундаменту є гарна сприйнятливість навантаження.

Технологія кладки стін з керамоблоків

Важливо відзначити, що технологія для стін з керамоблоку відрізняється від технологій кладки інших матеріалів, і має свої особливості та умови. Отже, перше, з чого потрібно почати – підготувати спеціальний розчин.

Розчин

Для того, щоб у результаті будівництва у будинку були високі теплоізоляційні якості, необхідно при роботі з кладкою стіни користуватися спеціальним теплим розчином. Його замішування схоже на створення звичного розчину, такого як цемент — вже готову суміш необхідно розвести у воді, дотримуючись пропорцій, зазначених виробником. Шар розчину по товщині повинен становити 10-12 мм, а щоб розчин не затікав у порожнечі, укладається склопластикова сітка.

Перший ряд

Необхідно переконатися, що фундамент рівний, адже від цього залежить успішність подальшої кладки. Попередньо вирівняний фундамент та керамоблоки відокремлюються встановленою гідроізоляцією — це запобігає попаданню вологи в поризований блок.

Початок кладки прийнято розпочинати з кутів, перевіряючи наявність відхилень за допомогою будівельного рівня. Блоки рекомендується змочувати водою для подальшого рівномірного застигання розчину. Після того, як кутові блоки встановлені, можна заповнювати перший ряд. Після завершення робіт по кладці по першому ряду необхідно залишити його на 12 годин для того, щоб розчин грунтовно схопився. Тільки після застигання можна продовжувати зведення.

Стіни

Кожен наступний ряд керамічних блоків також починається з кутів, з обов’язковою перевіркою та регулюванням за допомогою будівельного рівня. Для утеплення стін із керамоблоків найчастіше використовується мінеральна вата.

Важливе зауваження

 • шви повинні відповідати один одному, бути однієї товщини;
 • вертикальні шви потрібно повністю заповнити, порожнечі неприпустимі;
 • обов’язково дотримання перев’язки швів, у сусідніх рядах не повинно бути збігів;
 • щоб зміцнити стіни, через кожні 3-4 ряди встановлюється арматура діаметром 6-8 мм.

У необхідних та зазначених у проекті місцях встановлюються віконні та дверні отвори.

Основні помилки при кладці стін з керамоблоку

 • використання невідповідних інструментів для розрізання блоків;
 • комбінування керамоблоків та цегли при зведенні стін;
 • неуважне поводження зі зведеними конструкціями, попадання опадів у пори;
 • невиконання технічних вимог під час заповнення стиків.

Щоб будівництво вашого майбутнього будинку пройшло без помилок, планомірно та правильно, звертайтесь до перевірених та надійних будівельних компаній. В Україні у такому місті, як Одеса, такою компанією є Arch-stroy. Наша команда запропонує вам найоптимальніші варіанти будівництва, швидко проведе розрахунок вартості та приступить до будівництва. Ми надамо вам:

 • індивідуальний та кваліфікований підхід;
 • високу якість робіт на всіх етапах;
 • прийнятні терміни будівництва;
 • фіксовану вартість.

Довіряйте проектування та будівництво вашого житла професіоналам — живіть у комфортних та надійних будинках! Замовлення можна оформити на сайті або за телефонами, вказаними у контактах.

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності

  Категорії послуг

  Партнери
  • Будівництво будинків з керамоблока
  • Будівництво будинків з керамоблока
  • Будівництво будинків з керамоблока
  • Будівництво будинків з керамоблока
  • Будівництво будинків з керамоблока
  • Будівництво будинків з керамоблока
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку