Будівництво будинків з бруса

Гарантії роботи з нами
 • Будівництво будинків з бруса
  Висока якість

  Види контролю, що здійснюються компанією, відповідають усім нормам та правилам України. Усі види контролю здійснюються не тільки виконробами, а також інженерами виробничо-технічного відділу, інженерами технічного нагляду, авторами проекту та безпосередньо керівництвом компанії.

  Розгорнути
 • Будівництво будинків з бруса
  Терміни будівництва

  Фахівці компанії мають великий досвід у плануванні об’єктів різної категорії складності, а також аналіз та усунення форсмажорних обставин при дотриманні всіх термінів будівництва об’єкта.

  Розгорнути
 • Будівництво будинків з бруса
  Фіксована вартість

  Вартість будівництва залежить від багатьох факторів. Компанія гарантує, що будівельно-монтажні роботи будуть зафіксовані і незмінні на весь термін реалізації проекту.

  Розгорнути
 • Будівництво будинків з бруса
  Індивідуальний підхід

  Кожен проект є індивідуальним. Це залежить від проектно-вишукувальних, інжерно-технічних, сезонно-часових та багатьох інших умов будівництва з урахуванням усіх побажань замовника.

  Розгорнути

Так як особливості будівництва приватного будинку з бруса досить прості, будують такі будинки досить часто, особливо як дачні заміські будинки. Будинки та котеджі з бруса приваблюють багатьох людей, завдяки своїм відмінним якостям, тому вони такі актуальні і на сьогоднішній день. Якщо у вас виникло бажання збудувати власний дерев’яний будинок під ключ в Одесі, звертайтесь за якісними послугами в будівельну компанію Arch-stroy — будівництво об’єктів від команди професіоналів.

Однак, вам, як власнику майбутнього житла, важливо знати нюанси та технології будівництва будинків із бруса. Давайте розглянемо основні тонкощі та переваги в даному напрямку.

Дома из бруса - Фото №1

Переваги будинків із бруса

Дерево по структурі щільне, такий матеріал як брус має чималу міцність, а також відмінні звукоізоляційні властивості. Зруб, складаючи стіни, утримує комфортну температуру у будинку. Але не можна не враховувати і недоліки використання бруса: колода легко запалюється, має властивості деформуватися, піддається впливу грибків та різних шкідників. Розглянемо детальніше всі плюси та мінуси такого процесу, як будівництво будинку з бруса.

Переваги будівництва дерев’яного будинку:

 • будувати будинок з дерева — зводити високоекологічний будинок, який не буде шкодити вашому здоров’ю та здоров’ю лизьких;
 • робота з високоякісною сировиною та правильна обробка дає дому значну стійкість до опадів;
 • брус — це відносно доступна ціна, а значить звести будинок можна порівняно недорого;
 • технологія дозволяє побудувати приватний будинок або котедж середніх розмірів та малої поверховості за кілька тижнів, що говорить про гранично стислі терміни будівництва;
 • умови технології прості, тому будівництво житла в принципі не викличе труднощів.

З недоліків у даному випадку можна назвати те, що:

 • деревина схильна до швидкого займання, тому необхідно особливу увагу приділити обробці матеріалу спеціальним розчином;
 • брус схильний до гниття, тому будинок необхідно обшити сайдингом, блокхаусом.

Коли вибір матеріалу для будівництва вже впав на користь бруса, потрібно визначитися з його видом. Важливо проконтролювати, щоб стіна була міцною, щоб будинок можна було довго експлуатувати. Найпоширеніша деревина для використання для цієї мети — хвойна. Такий матеріал служитиме довго, важитиме мало, не розтріскуватиметься, не гнитиме, і відповідатиме всім санітарно-гігієнічним нормам. Будівельна компанія в цьому напрямку будівництва в першу чергу запропонує використовувати хвойний брус.

Пропонують брус:

 • профільований;
 • клеєний;
 • цільний.

 

Дома из бруса - Фото №2

Технологія будівництва будинків із бруса

Будівництво будинків та котеджів із бруса проводитися в кілька етапів:

Створюємо проект

Після того, як обрано матеріал для будівництва, можна приступати до проектування майбутнього будинку, де важливо врахувати всі нюанси та тонкощі. Варто зробити розрахунок кількості матеріалів, адже від цього залежить і вартість майбутнього будинку. Довіряти проектування потрібно досвідченим фахівцям, тому радимо звернутися до будівельної компанії Arch-stroy.

Закладаємо фундамент

Коли роботи зі створення проекту добігли кінця, можна приступати до встановлення основи для брусового будинку. Тут необхідно звернути увагу на особливості ґрунту, масу майбутньої будови та інші деталі. Спорудити фундамент можна з бетону або дерева, але частіше перевагу віддають саме бетонному варіанту. Вид фундаменту може бути стрічковим або дрібнозаглибленим.

Зводимо стіни

Після встановлення основи будинку у вигляді фундаменту можна переходити до спорудження стін. Їх заведено зводити рядами, накладаючи один брус на інший. Для скріплення між собою бруси мають пази, які потрібно утеплити. Більшої міцності фахівці досягають завдяки шипам.

Монтаж даху та укладання підлог

Не варто робити з монтажу даху економ варіант. Потрібно правильно підібрати матеріал для створення покрівлі, зробити якісне утеплення. Встановлюються крокви з дощок різних розмірів. Покриття покрівлі можна вибирати на власний розсуд, головне, щоб у матеріалу був довгий термін експлуатації. Для укладання підлог спочатку необхідно укласти дошку для підлоги, після чого — проміжні. Обов’язково проміжки потрібно утеплити.

Оздоблення

На етапі внутрішнього оздоблення необхідно настелити чорнову підлогу, встановити стелю. Підлогу та стелю за бажанням можна додатково утеплити, після чого обробити фінішним покриттям. На цьому етапі монтуються комунікації. Якщо говорити про зовнішню обробку, то все залежить від бажання майбутнього власника будинку. Варто відзначити, що зовнішня обробка може не знадобитися в принципі, якщо спочатку було обрано якісний брус.

Особливості виробництва та вартість брусового будинку

За своєю особливістю клеєний брус використовується гладкий та профільований. За допомогою першого можна створювати не лише стіни, а й забезпечувати інші будівельні процеси. На вигляд гладкий брус як матеріал з цільного масиву. Другий тип — виключно для зведення стін. При виробництві таких брусів робляться пази та гребені, з допомогою яких у подальшому виконується скріплення.

Досвідчені фахівці рекомендують використовувати обидва типи брусів. Профільований брус використовується для стін, а гладкий для решти питань — каркас покрівлі, балки тощо. Профільований клеєний брус коштує дорожче, ніж гладкий. Але якщо ви хочете звести будинок вигідно — зверніться до будівельної компанії Arch-stroy. В Україні, у місті Одеса наша команда відрізняється:

 • індивідуальним підходом;
 • швидкістю будівництва;
 • фіксованими цінами;
 • високою якістю робіт та використовуваних матеріалів.

Замовлення послуг можна зробити на сайті компанії онлайн або за номерами телефонів, вказаних у контактах. Довіряйте будівництво свого майбутнього житла досвідченим фахівцям!

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності

  Категорії послуг

  Партнери
  • Будівництво будинків з бруса
  • Будівництво будинків з бруса
  • Будівництво будинків з бруса
  • Будівництво будинків з бруса
  • Будівництво будинків з бруса
  • Будівництво будинків з бруса
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку