Категорії послуг
Гарантії роботи з нами
 • Будівельна компанія Arch-Stroy
  Висока якість

  Види контролю здійснюються компанією відповідають всім нормам та правилам України. Всі види контролю здійснюються не тільки виконробами, а також інженерами виробничо-технічного відділу, інженерами технічного нагляду, авторами проекту та безпосередньо керівництвом компанії.

  Розгорнути
 • Будівельна компанія Arch-Stroy
  Терміни будівництва

  Фахівці компанії мають великий досвід в плануванні об’єктів різної категорії складності, а також аналізі та усунення форсмажорних обставин при дотриманні всіх термінів будівництва об’єкта.

  Розгорнути
 • Будівельна компанія Arch-Stroy
  Фіксована вартість

  Вартість будівництва залежить від багатьох факторів. Компанія гарантує що будівельно-монтажні роботи будуть зафіксовані та незмінні на весь термін реалізації проекту.

  Розгорнути
 • Будівельна компанія Arch-Stroy
  Індивідуальний підхід

  Кожен проект індивідуальний. Це залежить від проектно-вишукувальних, інжерно-технічних, сезонно-тимчасових та багатьох інших умов будівництва з урахуванням всіх побажань замовника.

  Розгорнути

Будівельна компанія Arch-Stroy

Так як будівництво приватних будинків є досить актуальною темою в сучасному світі, то варто заглибитися в неї, щоб знати всі тонкощі та нюанси, які, можливо, стануть в нагоді вам в майбутньому. Побудувати приватний будинок або котедж мріє практично кожна людина, оскільки мати своє відокремлене, затишне житло, в якому буде жити велика родина — практично межа мрій. До слова, виходячи саме з перерахованих вище факторів народжуються побажання, запити та вимоги від людини, яка хоче побудувати будинок, до фахівців даної сфери. Природно, при бажанні звести своє власне житло, необхідно звертатися до професіоналів. Обумовлено це широким переліком складних підготовчих та будівельних робіт:

 1. Підбір земельної ділянки та її розбивка.
 2. Проектування майбутнього будинку/котеджу на замовлення.
 3. Отримання потрібних дозволів від відповідних інстанцій.
 4. Безпосередньо будівельні роботи.
 5. Здача будинку в експлуатацію.

Розглянемо детальніше етапи процесу будивництва вашого ідеального житла для комфортного та спокійного життя з рідними та близькими. Отже, перший етап характеризується необхідністю кваліфікованої оцінки фахівців щодо розмірів ділянки та планування майбутнього будинку. В рамках даного кроку проводиться аналізування можливостей підключення комунікацій, або наявності існуючих. Проводиться підготовка з точки зору геології та топографії, після чого можна запустити процес розбивки ділянки на будівельні об’єкти, з яких в цілому складається майбутня споруда.

Другий етап передбачає проектування приватних будинків та котеджів. Даний крок — це свого роду досягнення ідеальної комбінації побажань/запитів/вимог клієнта та правильної їх реалізації в плані будівництва. В даному випадку розглядається не тільки проектування на підставі думки клієнта, а й пропонуються готові — типові варіанти проектів. Третій етап випливає з другого: коли проект буде ухвалений та затверджений, можна звертатися до відповідних органів, які видають дозволи на будівництво.

Четвертий етап, а саме будівельні роботи — це запуск всіх необхідних процесів, в результаті яких ви будете споглядати ваш новий будинок/котедж: робота з фундаментом, зведення конкретних об’єктів, оздоблювальні зовнішні та внутрішні роботи, благоустрій території та інше. Ну і, звичайно ж, фінішна пряма — це здача будинку. Будинок або котедж, побудований під ключ, здається в експлуатацію, і ключі від нового житла надаються власникам.

Якісно виконати спектр таких складних процедур по будівництву в Одесі може будівельна компанія Arch-stroy. Ви можете замовити наші послуги онлайн або по телефону.

Будівництво будинків та котеджів під ключ: які послуги надаються?

Будівельна компанія Арх-Буд надає такі послуги, як проектування та будівництво приватних будинків та котеджів під ключ в Одесі. Якщо у вас виникає бажання або необхідність побудувати приватний будинок з нуля, то для того, щоб зробити це вигідно, недорого, і з виконанням всіх необхідних процесів, звертайтеся до команди професіоналів.

Спектр послуг компанії Arch-stroy — це:

 • готові проекти будинків та котеджів;
 • індивідуальне проектування житла;
 • будівництво об’єктів під ключ;
 • додаткові послуги та доповнення до проектів.

Представляючи готові проекти приватних будинків та котеджів, ми хотіли б звернути увагу на варіації пропонованих об’єктів. У нашій компанії ви зможете вибрати:

 • одноповерхові проекти будинків/котеджів;
 • двоповерхові проекти;
 • проекти будинків з мансардою;
 • варіанти проектів з цокольним поверхом;
 • сучасні варіації;
 • проекти будинків та котеджів з гаражем;
 • Г-образні варіанти проектів будинків.

У каталозі Арх-Строй представлено безліч проектів компанії “Архон Україна”, тому що ми є офіційним представником цієї компанії у м. Одеса.

Чому будують з нами?

Замовники часто довіряють проектування та будівництво свого майбутнього будинку в Одесі саме компанії Arch-stroy, тому що ми — це ідеальний баланс професіоналізму, кваліфікованості, точності планування, якості будівельних робіт та доступної ціни. Наш підхід до роботи — це:

 • Висока якість (перевірені та сертифіковані будівельні матеріали, технічне постачання, профконтроль).
 • Дотримання термінів (проектування та будівництво приватного будинку/котеджу займає рівно стільки часу, скільки було вказано при попередньому розрахунку).
 • Фіксована вартість (ціна за послуги буде відповідати тій, яку вам озвучували при початкових розрахунках на консультації).
 • Індивідуальний підхід (ми намагаємося максимально точно втілити всі побажання, концепції та задумки клієнта під час створення проекту та безпосереднього будівництва).

Чому краще віддати і проектні, і будівельні роботи в одну компанію?

Варто зрозуміти, чому взагалі виникає таке питання. Інтерес до цього моменту виникає з уже пройденого досвіду інших людей, які все ж віддавали різні роботи різним підрядникам. Як наслідок, такі безконтрольні процеси можуть призвести вас в кращому випадку до додаткових витрат, в гіршому — до тих же витрат та неякісного виконання. Набагато більш раціональним та продуманим буде рішення — віддати всі роботи в одну компанію для виконання під ключ.

Будівельна компанія Arch-stroy та її фахівці виконують заказ, а саме всі необхідні підготовчі, проектні та будівельні роботи, щоб забезпечити якісне зведення вашого майбутнього житла в термін. З нами вас чекають кваліфіковані консультації, детальні розбори вашого індивідуального або типового проекту будинку/котеджу, робота професійної будівельної бригади, і своєчасна здача об’єкта. Замовляйте послуги нашої будівельної компанії — живіть в будинку своєї мрії!

Arch-stroy — гідні умови життя в Україні!

Замовте дзвінок

Залиште свій номер телефону, ми Вам зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо!

  Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних згідно з політикою конфіденційності
  Партнери
  • Будівельна компанія Arch-Stroy
  • Будівельна компанія Arch-Stroy
  • Будівельна компанія Arch-Stroy
  • Будівельна компанія Arch-Stroy
  • Будівельна компанія Arch-Stroy
  • Будівельна компанія Arch-Stroy
  Напишіть нам
  Закрити вікно

   Форма зворотного зв'язку